KURZY A SEMINÁŘE

Meditace – společná meditace vytváří pozitivní světelnou energii, která léčí naše tělo a naší planetu. Termíny společných meditací napíšu zájemcům na email.

Přednášky a besedy na téma – Naše zdraví v jednotlivém ročním období

Přirozené návyky, které podporují harmonii a detoxikaci. Je dobré si připomínat, na co zaměřit svou pozornost, abychom byli na těle i na duši zdravý.

Život V SOULADU S PŘÍRODOU
Přistupuji ke každé bytosti individuálně. Každý člověk je od počátku narození ovlivněný rozdílnými vlivy. Ty v nás formují psychiku, která zahrnuje myšlenkové pochody (programy), i emoční projevy. Máme vytvořené chuťové návyky a naše tělo dohromady s psychikou nám říkají, na co máme mít chuť, nebo-li, co si dáme k jídlu. Dokud jsme zdraví, tak neřešíme, zda je to pro naše tělo prospěšné, či nikoli.

Jak spolu souvisí naše tělo, potraviny a psychosomatika? A to vše se stále mění, podle ročního období a dalších vlivů, které nemůžeme ovlivnit.

Naše psychosomatika se dá ovlivnit práci na osobnosti, meditacemi, nebo se to děje vlivem některými životními událostí, které mění naší podstatu. Pokud změníme vědomě stravu, tak naše orgány se začnou regenerovat. Velkou pomocí nám jsou bylinky a vše, co z nich můžeme vyrobit. Čaje, tinktury, mastě, potraviny atd.